Youtube Yorum Satın Al

Youtube yorum satın alarak yüksek etkileşim oranları ve aboneler kazanabilirsiniz. Kazandığınız ve sizin seven aboneler, yeni attığınız videoların tamamını olmasa da çoğunu izleyecek, ayrıca genellikle videoları beğenmek ve size destek vermek için yorum atacaklardır. Abonelerle etkileşim kurmak çok önemlidir. Her zaman yeni bir video yükledikten hemen sonra onlardan yorumlar almayı hedeflemelisiniz. Yorumlar etkileşim anlamına gelir ve insanlar videolarınızın altında etkileşim olduğunu gördüklerinde, videolarınızı izleme ve beğenme olasılıkları daha yüksek olacaktır. Aynı şey Shorts videolarınız için de geçerlidir.

Hem olumlu hem de olumsuz eleştirileri kabul etmek, abone kitlenizin ne istediği hakkında bir fikir verebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Ancak, henüz çok aboneniz yoksa ve yeni başlıyorsanız videolarınızın altına yorum almanız biraz zor olacaktır. Youtube yorum satın alarak da bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Youtube Yorum Paketleri Nelerdir?

Yorumlar, tüm sosyal platformlarda kazanılması en zor etkileşimlerden biridir. Bu nedenle, algoritmalar yorum yapılan videoları sever. Ayrıca, izleyicilerinizin dikkatini de yorumlar oldukça iyi çekebilirler. Youtube yorum satın alarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilir ve ön plana çıkabilirsiniz.

Öncelikle yüklediğiniz videolar için yorum özelliğinin açık olduğundan emin olmalısınız. Bu özelliği kapatırsanız takipçileriniz videolarınıza yorum yapamaz. Videolarınıza çok yorum gelmesi sizi platformda popüler yapar. Videonuza yapılacak herhangi bir yorum, olumsuz bir anlamı olsa bile hesabınız üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır. Gönderilen özel ve genel yorumlar, diğer kullanıcıları videolarınızın izlenmeye değer olduğuna ikna edebilir.

Youtube Yorumlarının Faydaları Nedir?

Youtube yorum satın almak, videolarınızın YouTube'daki sıralamasını etkiler. YouTube yorumları satın aldığınızda, izleyicilerden daha fazla etkileşim alabilir ve üst sıralara çıkma şansınızı artırabilirsiniz. Hiç popüler bir kanalı izlediyseniz, siz de farketmişsinizdir ki yayıncılar yorum yapmanızı sürekli hatırlatırlar. Bir YouTube kanalınız varsa ve video yükleyerek para kazanmayı hedefliyorsanız, kanalınız her zaman aktif olmalıdır. Yani videoları düzenli olarak çekmeniz, düzenlemeniz ve yüklemeniz gerekir. Yüklediğiniz videoların beğeni, beğenmeme ve yorum alması önemlidir. Bu özellikler videonuza etkileşim sağlarlar ve kanalınızı popüler hale getirmede faydalıdırlar.