SİPARİŞ SORGULA
TAKİPÇİ SARAYI

Twitter Profilime Bakanlar

 
Üzgünüm!

İstediğiniz verileri yoğunluktan dolayı getiremedik, lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Twitter Profilime Bakanlar Nedir?

Bir Twitter hesabınız varsa, profilinize kimin baktığını merak etmiş olabilirsiniz. Hangi hesapların tweetlerinizi beğendiği ve retweet yaptığı gibi kolayca öğrenebileceğiniz bazı bilgiler olsa da, tweetlerinizi ve Twitter profilime bakanları görmek biraz zor ve pek çok işlem gerektiriyor.

Twitter Analytics ile pek çok konuda bilgi sahibi olunabilse de Twitter profilime bakanları görmek burada mümkün değil. Twitter profilinize bakanları görmek için bazı yolları deneyebilir ya da sitemizin size sunmuş olduğu servisten yardım alabilirsiniz.

Twitter Profilinizi Kimin Ziyaret Ettiğini Görebilir Misiniz?

Twitter profilime bakanları merak etmeniz gayet doğal. Bunu öğrenmenin pek çok yolu vardır. Twitter'da profilinizi kimin ziyaret ettiğini bulmanız zor olsa da imkansız değil. Profilinize kimlerin tıkladığını görüntüleme seçeneği sunan LinkedIn'den farklı olarak Twitter bu özelliği direkt olarak sunmuyor. Birisinin profilinizi görüp görmediğini anlamanın tek yolu 3.taraf uygulamaları kullanmaktır.

Twitter Profilime Kim Baktı

Twitter'da profilinizi kimin ziyaret ettiğini direkt olarak göremeseniz de, bu kişileri görebileceğiniz siteler çok yaygındır. Ayrıca profilinize kimin baktığını hemen göremeseniz de tweetlerinizi kimin beğendiğini, yorumladığını ve yeniden paylaştığını görebilirsiniz. Hangi hesapların sizi takip ettiğini veya başka bir gönderide sizden bahsettiğini de görebilirsiniz. Bu tür bilgilerin tüm sosyal medya platformlarında herkese açık olduğu gerçeği göz önüne alındığında, bu twitter için de şaşırtıcı değil.

Profilinizin görünürlüğü esas olarak Twitter hesabınızın ayarlarına bağlıdır. Profiliniz "Genel" olarak ayarlanmışsa, yalnızca her Twitter kullanıcısı içeriğini görüntülemekle kalmaz, Twitter kullanıcı adınızı bilen hemen hemen herkes profilinizi bulabilir. İnsanlar içeriğinizi görüntülemenin yanı sıra, sizinle etkileşim kurmakta da özgürdürler.

Twitter Profilimi Kimin Ziyaret Ettiğini Görmek İçin Ne Yapmam Gerek?

Twitter profilinizi ziyaret eden hesapların gerçek kullanıcı adlarını görmek için kullanabileceğiniz pek çok uygulama ve site vardır. Ayrıca, Twitter Analytics'e alternatif olarak belirli siteleri kullanabilirsiniz. Etkileşiminizi ölçmek ve analiz etmek için kullanabileceğiniz bir sürü site vardır. Sitemizde instagram profiline bakanlar ücretsiz olarak kullanabileceğiniz araçlarımızdandır hemen deneyebilirsiniz. 

Her uygulamada profilinizi kimlerin görüntülediği hakkında size belirli bilgiler sağlayabilir. Ancak internette bulunan bu tarz sitelerin pek çoğu sahtedir. Twitter profilime bakanları güvenli olarak sitemizden görüntüleyebilirsiniz.