SİPARİŞ SORGULA
BLOG

Youtube Videoya Altyazı Ekleme

YouTube, dilde videolar ve kolay altyazı ekleme sistemlerine sahip bir video-paylaşım platformudur. Bu tür video paylaşımları kişilerin izlemek istedikleri videoları izlemelerini kolaylaştırır. YouTube kullanıcıları ayrıca başkalarının videolarını da izleyebilir. İyi bir YouTube videosu seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları. Öncelikle, izleyeceğiniz videonun kalitesinden emin olmalısınız.

YouTube'daki videolarınızın kalitesini belirlemek için buzlanma kategorilerini kullanabilirsiniz. Bu algoritma, web sitesindeki videoların alaka düzeyini belirler. Bir video ne kadar alakalı olursa, arama sonuçlarında o kadar üst sıralarda yer alır. Bu nedenle, videolarınızın daha fazla görüntülenmesini istiyorsanız, yüksek kalitede birkaç video yüklemeyi deneyin. Bu siteler bunun için harika.

Bir video seçtikten sonra, onları daha ilginç hale getirmek için altyazı ekleyebilirsiniz. Hatta onları gif yapabilirsiniz. Ardından videoyu bilgisayarınıza kaydedebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ayrıca videoyu daha sonra izlemek için indirebilirsiniz. Bu, başkalarının videolarınız hakkında ne düşündüğünü öğrenmenin ve onlardan bir şeyler öğrenip öğrenemeyeceğinizi görmenin iyi bir yoludur.

YouTube videolarını gif, mp4 ve avi gibi farklı formatlarda izleyebilirsiniz. Bunları anahtar kelimeye göre de arayabilirsiniz. Anahtar kelimeleri veya her ikisinin bir kombinasyonunu kullanarak konularına göre videoları arayabilirsiniz. YouTube'un otomatik altyazıları, seçtiğiniz videoları önce indirmenize gerek kalmadan yüksek kalitede izlemenizi sağlar.

Paylaş
DEV İNDİRİM !

takipcisarayi.com Ekibi Olarak Sektörde Benzersiz DEV İNDİRİM !

 

Instagram
1000 Düşmeyen Takipçi
  • Takip Etmeye Gerek yok
  • Şifreye Gerek Yok
  • Hızlı Teslimat
  • 7/24 Destek
  • 3D Güvenli Ödeme
109.90₺94.90₺
Satın Al