SİPARİŞ SORGULA
BLOG

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakanları Görme

Whatsapp mesajlaşma uygulamasını kullandıysanız çok fazla gizlice bakabilme ve hikaye eklemeye sahip olduğunu fark etmişsinizdir. Ama bunun arkasındaki gerçek sebep nedir? Bu bir aldatmaca mı? Yoksa sadece para kazanmanın bir yolu mu? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Bunun nasıl mümkün olduğunu merak ediyor olabilirsiniz ve cevap basit - uygulamadaki ayarlarınızı değiştirmeniz gerekiyor. Ardından, tüm kişilerinizi telefonunuzdan kolayca kaldırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken WhatsApp'ınızdaki ayarları değiştirmek. Daha sonra istenmeyen mesajları kaldırabilirsiniz. Engellemek istediğiniz kişilerin durumunu da değiştirebilirsiniz.

Android telefon kullanıyorsanız, Facebook hesabınızı WhatsApp hesabınıza bağlayabilirsiniz. Ardından, Facebook arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi kişilerinize ekleyebilir ve onlara mesaj göndermeye başlayabilirsiniz. Bağlandıktan sonra, birkaç basit dokunuşla kişileri ekleyip kaldırabileceksiniz. Hatta konuşmalarınıza fotoğraf bile ekleyebilirsiniz.

WhatsApp'ın popülaritesi dünyada yeni zirvelere ulaştı ve şimdi gelişen bir endüstri. Duyduklarınıza rağmen, bu yeni teknolojiyi günlük yaşamınızda kullanmamayı hayal etmek zor. Dahası, ücretsiz! Öyleyse devam et! Bu kadar basit.

Paylaş
DEV İNDİRİM !

takipcisarayi.com Ekibi Olarak Sektörde Benzersiz DEV İNDİRİM !

 

Instagram
1000 Düşmeyen Takipçi
  • Takip Etmeye Gerek yok
  • Şifreye Gerek Yok
  • Hızlı Teslimat
  • 7/24 Destek
  • 3D Güvenli Ödeme
109.90₺94.90₺
Satın Al