SİPARİŞ SORGULA
BLOG

Sayfa Nasıl Kurulur

Sayfa nasl kurulur'u duydunuz mu? Başlamak için doğru bilgiyi mi arıyorsunuz? Değilse, burada bazı yararlı bilgiler bulacaksınız. sayfa nasl kuruluşunun birçok avantajını keşfetmek için okumaya devam edin! Ayrıca, bu yemeği evde nasıl pişireceğinizi öğrenin! Yaptığına sevineceksin! Aşağıda, başlamak için birkaç ipucu listelenmiştir.

İlk olarak, bilgisayarınıza WordPress yüklemeniz gerekecek. Ardından, eklentinin en son sürümünü yüklemeniz gerekecektir. Ardından, web sitenize yükleyin. Yükledikten sonra devam edebilir ve ilk blog gönderinizi oluşturabilirsiniz! Web barındırıcınız WordPress'in en son sürümünü sağladığı sürece, birkaç dakika içinde başarılı bir blog yazısı hazırlayabilmeniz gerekir! Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok eklenti var, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun bir eklenti bulabilmelisiniz.

Yükledikten sonra, videoları web sitenize veya blogunuza gömebilirsiniz. Yasadışı bir şey indirmekten kaçınmak için Creative Commons 3.0 lisansını kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, tüm şartlara uyduğunuzdan emin olun. Ayrıca, videoyu web sitenizde kullanıyorsanız, videonun yazarından izin aldığınızdan emin olun. Bu lisans, web sitenizi yasaklanmaya veya kapatılmaya karşı koruyacaktır.

Android cihazlar için bir diğer faydalı program ise telefonunuzu oltalama saldırılarından koruyacak Yardımcıcı programıdır. Bunun için AndroidWear'da bir uygulama listesi bulacaksınız. Bu programı kullanarak bunları test edebilirsiniz. Ve kendi Android giyiminizi yapmak istiyorsanız, buzybox programını deneyin! Google Play Store ve diğer popüler mağazalardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Paylaş
DEV İNDİRİM !

takipcisarayi.com Ekibi Olarak Sektörde Benzersiz DEV İNDİRİM !

 

Instagram
1000 Düşmeyen Takipçi
  • Takip Etmeye Gerek yok
  • Şifreye Gerek Yok
  • Hızlı Teslimat
  • 7/24 Destek
  • 3D Güvenli Ödeme
109.90₺94.90₺
Satın Al